Sur Yapı Metrogarden

Metrogarden Projesi, Çekmeköy bölgesinde, İstanbul Ümraniye İlçesine bağlı, 5 Blok ve 336 bağımsız bölümden oluşan, AVM ve Metro istasyonuna sıfır mesafede bulunan, sosyal tesisleriyle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz yeşilin şehre uyum sağladığı bir yaşam alanıdır.

Proje, ana yollar ve bağlantı yolları üzerinden İstanbul'un dört bir yanına hızla ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma imkanlarıyla Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na tek araçla ulaşabilme imkanına sahiptir. Üsküdar- Çekmeköy Metrosuna sıfır mesafededir. Boğaziçi Köprüsüne 16 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 20 km. mesafededir. Ayrıca, modern mimarisiyle 53 bin metrekarelik Metrogarden AVM de projenin hemen yanıbaşında yer almaktadır.

Metrogarden , hem şehirli hem yeşil, hem sakin hem dinamik… Şehir hayatının içinde… Şehir yaşamını doğa ile buluşturan, sosyal, kültürel ve sportif alanları içinde taşıyan yeşil büyük bir bahçedir. Metrogarden'da 24 farklı metrekarede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri, bahçe katı, balkonlu, balkonsuz, teraslı olarak alternatifli daire seçenekleri mevcuttur.

Projede; 2 adet Kapalı Havuz, Açık Havuz, Fitness, Sauna, Yürüyüş ve Dinlenme Alanları, Açık Hava Sineması, Aquagarden, Çocuk Oyun Parkı, Locamarin, Garden Club ve Çok Amaçlı Spor Sahasından oluşan sosyal tesis imkanları mevcuttur. Ekstra ücret ödemeden faydalanılabilen bu imkanlar sayesinde, büyük küçük herkes sosyal ve sportif yaşamına aktif olarak dört mevsim devam edebilmektedir.

Portföyü Görmek İçin Lütfen Tıklayınız

İletişim

  1. Eda Ekşi eeksi@gayrimenkulfikirleri.com
  2. Telefon: 0507 084 33 66
  3. Adres: Sur Yapı Metrogarden Necip Fazıl Mah. Mabeyn Cad. No:3E C Blok D.3 Ümraniye / İstanbul