Sur Yapı Mahalle İstanbul

Mahalle İstanbul projesi 12.592 m² üzerine kurulu olup, 9 Blok 246 daireden oluşuyor. Yaşamı kolaylaştıracak her şeyin düşünüldüğü Mahalle İstanbul'da (1+1) 60 m² ile (5+1) 230 m² arasında değişen arsa sahibine ait konutların satışları devam ediyor. İskanlı ve krediye uygun olan projede her zevke hitap eden, 15 farklı tipte daire seçeneği mevcut.

Sosyal tesisinde açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, pilates alanı, basketbol sahası, çocuk oyun alanı ve yürüyüş parkurlarının yanı sıra, günün istediğiniz saatinde aileniz ve komşularınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz kafe alanı ve kameriyeleri bulunuyor. Şık peyzaj tasarımının bir detayı olarak sunulan gölet alanı ise projeye ayrı bir ferahlık ve hoşluk katıyor.

Konsepti ile adını hak eden bir proje olan Mahalle İstanbul çocuklarınızın da güvenli ve tanıdık bir ortamda rahatlıkla arkadaşlık kurabileceği, oyun oynayıp bisiklete binebileceği sıcak bir atmosfer sunuyor.

Mahalle İstanbul projesi, sunduğu güzelliklerin yanı sıra Boğaziçi Köprüsü'ne 18 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 17 km., toplu ulaşıma 150 m. mesafede olması ile de yaşanılası bir yer olma özelliği taşıyor.

Portföyü Görmek İçin Lütfen Tıklayınız

İletişim

  1. Eda Ekşi eeksi@gayrimenkulfikirleri.com
  2. Telefon: 0507 084 33 66 | 0216 290 6090
  3. Adres: Meclis Mah. Cemal Gürsel Cad. No: 109 C Blok D:5 Sancaktepe /İstanbul