Sur Yapı Adapark

Sur Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Adapark projesi çocukların meyveyi dalından yiyebileceği bir konseptle tasarlandı.

60 bin metrekare arsa üzerinde 119 bin 945 metrekare inşaat alanından oluşan projede yer alan konut sayısı 826. Konutların dağılımı 5,9 ve 10'ar katlı 16 bloğa homojen bir şekilde sağlanmış 55 ile 284 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanarak mümkün olduğunca geniş bir kitleye hitap etme ana hedef olarak belirlenmiş.

Sur Yapı Mimari Grubunun tasarladığı projede altı çizilmesi gereken bir diğer özellik ise oldukça kapsamlı sosyal alanlar. Projede kapalı ve açık yüzme havuzu, çeşitli çocuk oyun alanları, basketbol, tenis oyun sahası, fitness, spa, açık kapalı otoparklar, zengin bitki örtüsüyle renklendirilmiş rekreasyon alanları bulunuyor.

GAYRİMENKUL FİKİRLERİ, Adapark'daki ikinci el satılık/kiralık işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yapılması ve ilgili pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi için Site Yönetimi tarafından bu konuda tek yetkili firma kılınmıştır.

Portföyü Görmek İçin Lütfen Tıklayınız

İletişim

  1. Arzu Alkan aalkan@gayrimenkulfikirleri.com
  2. Telefon: 507 084 33 66
  3. Adres: Sur Yapı Adapark Konutları Baraj Yolu Ordu Caddesi No:24 Sancaktepe / İstanbul